Protranslate ile Samsun Çeviri Hizmeti

Okuma Süresi: 2 dk.

Teknolojinin gelişmesiyle küreselleşme de ilerlemiş ve artık kurumsal veya bireysel müşteriler sık sık hukuk, tıp, teknik, akademik ve benzeri alanlarda yabancı dile çeviri hizmetine ihtiyaç duyar hâle gelmiştir. Bu ihtiyaçlar genelde son anda çıkan acil ihtiyaçlar oldukları için müşteriler en yakınlarındaki çeviri bürosuna gidip orada sipariş verme eğiliminde olsalar da kalitesiz bir çeviri sonucu hüsrana uğrayan insan sayısı ne yazık ki oldukça fazladır. Gerçekten de bazı şehirlerde güvenilir ve kaliteli tercüme hizmetleri sunan tercüme büroları bulmak oldukça zor olmaktadır.

Bu tarz sorunlara çözüm olmak amacıyla Protranslate Samsun tercüme bürosu, tamamen online arayüzü ile müşterilere evlerinden yalnızca bir tık ile çeviri siparişi verme imkânı sunmaktadır. Protranslate tercüme ofisi müşterilere istedikleri şehir için online tercüme hizmeti sunarak tercihlerine bağlı olarak e-mail veya kargo yolu ile çeviri teslimi yapmaktadır. Online yeminli çeviri, noter onaylı çeviri, apostil çevirisi gibi hizmetleri kısa bir sürede uygun fiyata sağlayarak uzman çevirmen kadrosu ile hatasız çeviriler sunmaktadır.

Çeviri Süreci

Protranslate Samsun Tercüme Bürosu

Protranslate Samsun tercüme bürosu, çeşitli alanlarda deneyimli ve uzmanlaşmış tercümanlar ile akademik, teknik, tıp veya hukuk gibi alanlarda istenilen dil çiftlerinde çeviri hizmeti sunmaktadır. Çeşitli aşamalardan geçen çeviri süreci ile müşteri memnuniyetini garantilemeyi hedeflemektedir. Bu süreç şöyle işlemektedir: Protranslate’in online platformuna yüklenen dosya, proje yöneticileri tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve metnin ihtiyaçları not alınır. Böylece metnin konusuna ve terminolojisine en yatkın çevirmen belirlenir ve metin o çevirmene atanır. Çevirmen bu süreçte tekrar araştırma yaparak bilgilerini tazeler ve metnin konusu hakkında hata yapmayacak derecede bilgi toplar. Çeviri bittiğinde kalite kontrol ekibi olası yazım hataları ve anlamsal hatalar bakımından metni kusursuz hâle gelinceye dek kontrol eder.

Protranslate çeviri bürosu, ekibine dahil edeceği tercümanları alanlarındaki yetkinliklerini ölçen zorlu ve çok aşamalı bir test sürecinden geçirmektedir. Bu süreci yüksek başarı oranı ile geçen çevirmenler ekibe dahil edilir ve uzman oldukları alanlarda ve dil çiftlerinde çeviri projeleri kabul etmeye başlarlar. Böylece müşterilere hatasız ve hızlı çeviri hizmeti verilerek acil ihtiyaçlarda dahi uygun fiyatlar ile hizmet sunulur.  Müşterinin çeviriden memnun olmaması veya değişiklik talebinde bulunmak istemesi durumunda ücretsiz revizyon hakkı tanınır.

Sizler de hemen internet sitemizi ziyaret ederek hizmet verdiğimiz dil çiftlerini ve çeviri alanlarını öğrenebilir, çevirisini istediğiniz dosya için çeviri fiyat hesaplaması alabilir ve istediğiniz çeviri paketini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Protranslate Samsun tercüme bürosu sayesinde artık Samsun’da yaşayan müşterilerimiz vakit harcamadan tek tık ile profesyonel çevirmenlerden hatasız ve hızlı çeviri hizmeti alabilecekler.

-Reklam-

Yanıtla

Your email address will not be published.