Sizi Affetmeyeceğim

Okuma Süresi: 2 dk.

AKP Genel Başkanı not ediyormuş, benim de tuttuğum notlar var!

Akp genel başkanı bir konuşmasında depremde siyaset yapanları not ediyoruz dedi. Ardından AKP parti sözcüsü de not ediyoruz söylemini sürdürünce bende neleri not etmişim diye düşündüm.

Eski notlarımı karıştırdım.

Unutmamak için büyük puntolarla not düşmüşüm, devletimizin kurucularına “iki ayyaş” denildiğini.

Oysa o iki ayyaş diye küçümsenen liderlerin bu ülkede kurdukları fabrikaların sata sata bitirilemediğini…

Notların arasında bir çiftçiye “ananı da alda git”dediğiniz de var. Bugün torunumun çükü kadar salatalığın kilosuna 35 tl  vermemizin nedeni işte ananı da al da git dediğin çiftçinin üretememesi olduğunu da unutmayacağım not ettim bile….

“Ergenokonun savcısıyım” demenizi de not etmişim. Silivri de önümüze barikatlar kurdurduğunuzu da unutmayacağım. Ali Tatar ın, Kuddusi Okkır ve nicelerinin ahı, kanı adına unutmayacağım. Sadece sizi değil sizin peşinize takılan Mali Çelebi,ve Perinçekgilleri de not almışım bu konuda….

“BOP Eş başkanıyım” demenizi de not almışım mesela…

Ey Amerika demeniz benim için bir anlam ifade etmiyor çünkü bop eş başkanının ey Amerika demesi sadece ülkemizde yaşayan  saf insanları kandırmak için olduğunu bilecek kadar beynimi kullanabiliyorum…

Nerden bu kanıya vardın derseniz “demokrasi bizim için amaç değil araçtır” dediniz ya….

“Milli görüş gömleğini çıkardık” demenizi de not ettik. “Gerekirse papaz elbisesi giyerim” diyerek menfaatın için her türlü kılığa girebileceğini kendiniz söylüyorsunuz zaten.

Seçime kadar yerli ve milli gömleğini giyeceğinizi seçimden sonra bop eş başkanlığına devam edeceğinizi tahmin ediyorum.

“Uluslararası Türkçe Derneği (TÜRKÇEDER) tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Türkçe Olimpiyatlarında “Gurbet hasrettir. Hasret bedeli çok ağırdır, faturası çok ağırdır. Biz, gurbette olup, şu vatan topraklarının hasreti içerisinde olanları aramızda görmek istiyoruz. Bu sıla hasreti artık bitmelidir, bitsin istiyoruz”  dediğinizi de not etmişim.

Fetö yü herkesi cezalandırmak için  desteklediniz. fetullahçı cemaat görünümünde ki  Amerikancı terör örgütü aracılığı ile çok kişinin canını yaktınız bunu da not etmişim.

“Ne istediniz de vermedik” diyerek sorumluluğunuzu kabul etmiştiniz. Sorumluluğunuzun gereğini yapmanızı beklerken siz “Allah ve milletim bizi affetsin aldatıldık “ diyerek hukuk önünde hesap vermek yerine Allaha ve millete havale etmenizi de not etmişim.

Allah affetse bile  yüce Türk milletinin bir bireyi olarak  iki cihanda hakkımı helal etmiyorum ve affetmiyorum.

“sürtük.çürük,düşük, zillet,hain,adi,şerefsiz v.b” kelimeleri  gereksiz ve haksız yere benim için sarf ettiğinizi de not almışım.

Ali İsmail Korkmaz ve nicelerinin canı,kanı sizi affetmemi engelliyor.

7 hazıran 1 kasım arasında atılan bombalar ve can kayıpları da affetmemi engelliyor.

Sayfalarca aldığım notlar  var.

Hele bir sandık kurulsun notları da yanıma alıp öyle oy kullanacağım.

Sizi sandıkta da AFFETMEYECEĞİM

Yanıtla

Your email address will not be published.