Osman Genç Yargılanmalıdır

Okuma Süresi: 2 dk.

Osman Genç  bilerek ve isteyerek, eskilerin deyimi ile taammüden FETO ya destek olduğu için istifa etmeli ve yargılanmalıdır.  Bile bile Canik Başarı üniversitesinin kurulmasına  yardım ve yataklık etmiştir ve Samsuna FETÖ üniversitesinin kurulmasını sağladığı için istifa etmeli yardım ve yataklıktan yargılanmalıdır.

Hiçbir kamu yöneticisi, hiçbir devlet vatandaşına tuzak kurmaz/ kuramaz. Canik Başarı Üniversitesinde okuyan yada sadece iş gerekçesiyle çalışan insanlara tuzak kurulmuştur. FETÖ yü meşrulaştırarak bu öğrencilerin  bugün mağdur duruma düşmesine neden olduğu için istifa etmeli ve yargılanmalıdır.   Canik Başarı Üniversitesinde okuyan yada çalışanlar ve aileleri yüksek sesle  dillendirmeli Osman  Genç istifa etmeli ve yargılanmalıdır.
Belediyenin panolarında duyurduğu  FETÖ gerçeği diye paneller düzenlemesi yaptığı yardım ve yataklığı ortadan kaldırmaz.2004 tarihinde Milli Güvenlik Kurulun FETÖ ve nurculuk ile ilgili kararı ortada dururken 17-25 aralık 2013 ü milat sayan ve sonrasını suç sayan anlayış şark kurnazlığından başka bir şey değildir Rahmetli babam  yaşaydı bu gibi durumlarda “anan güzel mi” diye sorardı. . Yavuz hırsız ev sahibini bastırır durumudur.  Tüm vicdanlı AK PARTİLİLER  bu talebi yükseltmelidirler.  Samimi iseler FETÖ ile mücadelede aralarındaki fetöcüleri  ve fetöcülere yardım ve yataklık  edenleri temizlemelidirler.
Osman Genç ben eski bir ülkücüyüm ben fetöcü değilim diyormuş. Eski ülkücüyüm demek ülkücülüğü  sattım demenin kibarcası  ya ülkücüsün ya değilsin  bu nedenle  emperyalizmin kucağında oturmayan tüm ülkücüler de istifa talebini yükseltmelidir.
Tüm Atatürkçüler Atatürk’ün şehrinde fetöcülerin cirit atmasına destek olan  Osman Genç’in istifasını ve yargılanmasını talep etmelidir. Tam bağımsızlık taraftarları da emperyalizmin  dayatması FETÖ ile mücadeleye yorulmadan, yılmadan destek vermelidir. Gerçek fetocü bankaya para yatıran, okula giden mağdurlar değil bilerek ve isteyerek destek verenler  ile halkına silah doğrultan darbecilerdir. yardım ve yataklık edenler ile birlikte yargılanmalı ve hukuk içinde en ağır cezayı almalıdırlar.
Samsun Fetöcülerin en yoğun olduğu bir şehir olmasna üniversite açan cici çocuklar diye algılanmasına katkı sunduğu için Osman Genç istifa etmeli ve yargılanmalıdır.
Ben bir yurttaş olarak bu talebimi yinelemeye devam edeceğim.  Osman Genç ben suçsuzum diyorsa istifa etmeli ve bağımsız Türk mahkemelerinde aklanmalıdır.
Beni kandırmışlar Allahim ve milletim beni affetsin diyorsa  milletin bir parçası olan ben affetmiyorum. FETÖ nün okulunda 1300 lira maaşla çalışan kızım fetöcü damgası yiyerek atanma yada devlette çalışma hakkından mahrum kalıyorsa bu okulların açılmasına bilerek ve isteyerek yardım ve yataklık edenlerinde yargılanması gerekir . Osman Genç e tavsiyem  bağımsız mahkemelerde yargılanıp aklanarak gel.
Eğer aklanırsan bende Allahım ve Milletim beni affetsin beni kandırmışlar diyecek ve senden özür dileyeceğim

-Reklam-

Yanıtla

Your email address will not be published.