Sabahleyin Aç Karnına

Malum şahıs Ahlat ilçesine saray yaptıracakmış,Ahlatlılar şanslı insanlar,ihya olacaklar,keşke bizim Alibeyli-Donurlu mahlelerine de bir “kasr” yaptırsa malum seçimlerde %98 oy aldı mahalle sakinlerinden.

Türkiye’nin Dünya standartlarında ilk ve beklide tek üniversitesi DTCF’de coğrafya ana bilim dalında yüksek lisans düzeyinde diploma sahibiyim,sabahın köründe atlas önümde Türkiye siyasi haritasında “Ahlat’ın coğrafi konumunu arıyorum…

Ahlatlılar seçim meydanında avazları çıktığı mikyas ile “dik dur eğilme,” sloganı atıyorlardı.çok etkileyici ajitaktif bir slogan dilime peleseng oldu birazdan köyümün miskinler tekkesine dönüşmüş kıraathanesine gidip bağıra bağıra bu sloganı atacam köydaşlarıma.

“Dik dur eğilme..” sloganın siyasal literatürüne kazandıran adamın halet-i ruhuyesini merak etmiyor da değilim hani

“Dik dur eğilme” sözü muhtemelen ereksiyon sorunu yaşayan birinden çıkmıştır..

-Reklam-
office yazılım lisansı satın al

Cemil Biçer

Samsun-Çarşamba'da 1957 yılında doğmuştur. İlköğrenimini Çarşamba'da, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Coğrafya Bölümü'nü bitirmiştir. Yurdun çeşitli yerlerinde öğretmenlik yapmış olan Biçer'in ‘‘Ülkem Avuçlarımda Saklı'' adlı yayınlanmış bir şiir kitabı bulunmaktadır. ‘‘Çarşamba Köprüsü'nde Rapsodi'' yazarın ikinci kitabıdır.

Yanıtla

Your email address will not be published.