Kuyruksuz Karga

Okuma Süresi: 1 dk.
kuyruksuz-karga

Yazar: :Ömer Özcan
Dil: Türkçe

Yazarın Diğer Eserleri: Uyanık Keçi Çike, Kuyruksuz Karga, Küçük Bulut, Haylaz Maymun ve Genç Aslanın Arkadaşlığı, Küçük Tırtılın Uzun Yolculuğu, Tombul Kaplumbağa ile Küçük Tavşan, Çuf Çuf Yılan Treni, Balıkçı Poyraz ve Balina, Uçmayı Düşleyen Balık, Balu, Küçük Korsan Sarp’ın Hazine Macerası

Dünyadaki en güzel şeylerden birisi de oynarken gülen çocukları izlemektir. En güzel kelimelerse meraklı gözlerle sizi dinletenlerdir. Anlatanlarsa tekrar çocuk olur o meraklı gözlerin içerisinde.

En değerli yatırımlarımız çocuklarımıza yaptıklarımızdır. Unutmamalıyız ki, hepimiz o yatırımların bugünlere getirdiği çocuklardık. İçimizdeki çocuğu yaşattığımız sürece dünya güzel olacak.

O halde gelin, saflık ve berraklık pırıltılarıyla dolu çocuk kalplerini besleyen öykülerle hep birlikte olalım, güzel bir dünya için beraber hayaller kuralım diyen yazarımız Ömer Özcan; Yazdığı hikâyeleri çocuklarına anlattığı hikâyelerden esinlenerek kaleme almış ve 10 adet hikâye olarak yayınlamıştır.

Hikâyeleri:

Uyanık keçi Çike, Kuyruksuz karga, Küçük bulut, Haylaz maymun ve genç aslanın arkadaşlığı, Küçük tırtılın uzun yolculuğu, Tombul kaplumbağa ile küçük tavşan, Çuf çuf yılan treni, Balıkçı poyraz ve balina , Uçmayı düşleyen balık, Balu, Küçük korsan Sarp’ın hazine macerası…

Hikâyelerini çocuklar ve her insanın bir zamanlar olduğu gibi çocuk kalabilenler için kaleme almıştır. Halen baskıda bekleyen şiir kitabı ve bilim kurgu dalında romanı devam etmektedir.

Aynı zamanda mesleği olan maden mühendisliği görevini de sürdüren yazarımız iş dışı vakitlerini amatör olarak yazı yazarak değerlendirmektedir.

Yanıtla

Your email address will not be published.