Kıllıya Çatarsın Oğul

Okuma Süresi: 2 dk.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaeli Yuvacık’ta konuşurken CHP’li Öztürk Yılmaz’a seslendi: “Ulan ahlaksız sen sıcak yatağında yatarken ÖSO Mehmedimle teröristleri yok ediyor. ” dedi.

-basından-

-KILLIYA ÇATARSIN OĞUL-

Zamanın behrinde Törki denilen bir köyde Tayyar ağası namında bir külhanbeyi varmış,öyle zalım bir külhan beyi imiş ki nam-ı şöhreti tüm çevre köyleri sarmış hatta çevre ülkeler bile bu namlı külhan beyinden çekinir olmuşlar, hatta ” Aman bize de bulaşır zarar verir ” korkusu ile yolları Törki,köyüne düşmesin diye güzergah değiştirirlermiş.

Bu namlı külhanbeyinin zavallı,çilekeş bir annesi varmış oğlunun serkeşliğine çok üzüyormuş, sabahtan akşama iki gözü iki çeşme ağlayıp dövünüyormuş ve her seferinde bu hayta oğluna “aman oğlum ,güzel oğlum yapma “KILLIYA ÇATARSIN OĞUL” “KILLIYA ÇATARSIN OĞUL” diye ağlayıp sızlayarak tembihte bulunurmuş ama ne çare bizim deli laf ana sözü dinlemezmiş..

Gel zaman git zaman bizim deli,gemi öyle azıya almış,öyle azıya almış ki başlamış önüne geleni azarlayıp tokatlamaya “eyyyttt ” diye bir başlıyormuş artık önünde kim varsa zılgıtı yiyormuş.Bu küllanbeyinin en sevdiği insanlar köy MIKDAR,ları imiş sadece onlarla bir arada olduğunda kendini rahat hissedip dinginleşiyormuş.

Günün birinde bizim namlı külhanbeyi yine böyle afra-tafra omzu düşük badem bıyıklarını kırpa kırpa volta attarken yolun kıyısına çömelmiş kuru bir ekmek parçasını kemiren üstü başı yırtık pırtık bir herife rastlamış. “ulan” demiş bizim ki çoktandır birini pataklayamadım hareketsizlikten canım çıktı, dur şunu bir döveyim” demiş

Zavallı hırpaniye doğru yönelip hönkürmüş bizim külhanbeyi : “eyy hırpani gel lan buraya” diye hönkürmüş ki ne hönkürme tüm dağlar taşlar ve bil cümle orta doğu sarsılmış bu naranın sesinden, ama bizim hırpanide TIK yok, dönüp bakmamış bile, “herhalde sağır bu”diye düşünmüş bizim külhanbeyi, hırpaniye doğru okkalı tekme savurup tekrar bağırmış “Eyyy Putin kılıklı serseri sana diyorum lan” diye ,tekmeyi yiyen hırpani bir yana savrulmuş,elindeki kuru ekmek bir yana savrulmuş.

Şu hırpaniyi iyi bir pataklayayım da cümle alem ve bütün islam ülkeleri duysun namımı diye bir tekme daha sallamış ama………….

o da ne?…aman Tanrım ..!,

o hırpani kılıklı küçük zavallı adam öyle bir kükreyip şahlanmış ki sanırsınız ZALOĞLU RÜSTEM olmuş,

Almış bizim deli oğlanı ele girmiş yola ,yermisin ?,yemezmisin? evire çevire saatlerce pataklamış almış ayağının altına çiğnemeye başlamış, Bizim deli Dumrul Tayyar ağa yattığı yerden başını kaldırıp adama yalvarmaya başlayacak bir de ne görsün adamın yırtık pantolonunun altında don yokmuş hırpaninin takım taklavatı kıllar içinde sallanıyormuş.

Aklına zavallı anasının öğütleri gelmiş ve hönkürmüş “KILLIYA RASTLADIM ANA”KILLIYA RASLADIM ANA” inlemeye başlamış.

……………………

DİBACE:

*Kontrolsüz güç güç değil FAŞİZM dir

*Dikkat kıllı çıkabilir.

……………………………..

Şimdi siz merak ediyorsunuzdur,

-Kıllı kim?

-Küllhanbeyi kim?

-Annesi kim?

-Memleket nire?

diye.

biraz düşünün canım her şeyi de benim mi söylemem gerek.

Yanıtla

Your email address will not be published.