Hayattaki En Hakiki Mürşit FETÖ’dür

“Kübalı bilim adamları akciğer kanserini önleyen aşı buldular”. Bu bir sosyal medya haberi, umalım ki asparagas bir haber olmasın.

Uyanık bir iş adamımız(!)-böylesi tiplere “adam” sıfatını kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum- uzak doğu ülkelerinden bol miktarda zerdeçal ithal etmiş, o kadar da çok ve ucuza mal etmiş, ama şimdi kara kara bunu nasıl satacağını düşünüyor.

Bizim her şeyimiz bom-bok tur ama “pazarlama”cılarımıza laf söyletmem. Sosyal medya müdavimi andropozlu tekaütler şimdi facebookta dönen “zerdeçal kanserin bir numaralı düşmanı” haberine balıklama dalmışlar ,eşe dosta bayram tebriği misali bu haberi gönderiyorlar.

Marketinize gittiğinizde zaten göreceksiniz rafların büyük kısmı yamru-yumru zerdeçal dolu. -işin aslına bakarsanız bunların zerdeçal olduğundan şüpheliyim. Ulu dedem soylu şapsığ Şpaşigo Kıtıj Smayll: “eşeğin yemediği ot,ya baş ağrıtır ya kıç” derdi ruhuna rahmet.

Benden size dost öğüdü, zerdeçalın kansere faydası var mı, yok mu? Bilmem ama insanın bokunun rengini çok natürmort hale getirdiği muhakkak. İnsan bokunu seyretmeye doyamıyor.

Kanserin aşısı yıllar önce bulundu dostlarım ama ilaç sanayisi tekeli bu ilacın patentini satın alıp kasasına kilitledi.zira kanser ilacı diye piyasada satılan ne idüğü belirsiz maddelerden yılda 1,5 trilyon dolar kar ediyor bu şirketler.

Şimdi böylesi ballı bir pazarı kıçı kırık “komünist” Kübalı farmokologlar yüzünden terk ederler mi?

Vallahül azim 3. Dünya savaşı çıkartıp Dünyanın altını üstüne getirir bu emperyal şeytanlar.

Kanserden kurtulmak istiyorsanız her rutubetli bodrum katına imam-hatip okulu açacağınıza, adam gibi bir bilim yuvası kurup gerçek ve çağdaş bilim insanı yetiştirin.

Ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK: “HAYATTA EN GERÇEK YOL GÖSTERİCİ BİLİMDİR” demişti.

Ama sizler mürşit diye FETOŞ’u, Cübbeli’yi, Adnan hocayı tercih ettiniz.

server yazılım lisansı satın al
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Oklokrasi

Oklokrasi: Politik yozlaşmışlığın doğurduğu bir politik kirlenmişlik durumudur. Siyasetteki çıkar ilişkileri sebebi ile nitelikli insanların siyasetten uzaklaşmasıdır. Oklaktik…
Oku

Amerikan Askerleri Urfa’da

An itibarı ile AMERİKAN askerleri Urfa’da kamp kurmaya başlamışlardır…kutlu olsun. Bize de olayın şiirini yazmak düştü… -Amerika böyle…
Oku
suriyelicocuklar

Çeşitleme

Ülkemizdeki Suriyeli çocukların Kayıp Kuşak olmasını engelleyebilmek için mutlaka okula gitmeleri sağlanmalıdır. Yoksa uğraşacağımız sorunların büyüklüğü sıkıntılı boyutlara…
Oku
Böyle Gitmez

Böyle Gitmez

Teknoloji hızlı  bir şekilde  gelişip, her alanda  kullanılıyor. Bu nedenle de yaşadığımız  her  gün yeni  yeni  kazanımlarımız  oluyor.…
Oku
chp-tamam

Adam Olmak!

Bir hikaye vardır bilir misiniz? Bir adam sürekli oğluna sen adam olamazsın dermiş. Oğlu buna çok içerlemiş, gel…
Oku