Hayattaki En Hakiki Mürşit FETÖ’dür

Okuma Süresi: 1 dk.

“Kübalı bilim adamları akciğer kanserini önleyen aşı buldular”. Bu bir sosyal medya haberi, umalım ki asparagas bir haber olmasın.

Uyanık bir iş adamımız(!)-böylesi tiplere “adam” sıfatını kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum- uzak doğu ülkelerinden bol miktarda zerdeçal ithal etmiş, o kadar da çok ve ucuza mal etmiş, ama şimdi kara kara bunu nasıl satacağını düşünüyor.

Bizim her şeyimiz bom-bok tur ama “pazarlama”cılarımıza laf söyletmem. Sosyal medya müdavimi andropozlu tekaütler şimdi facebookta dönen “zerdeçal kanserin bir numaralı düşmanı” haberine balıklama dalmışlar ,eşe dosta bayram tebriği misali bu haberi gönderiyorlar.

Marketinize gittiğinizde zaten göreceksiniz rafların büyük kısmı yamru-yumru zerdeçal dolu. -işin aslına bakarsanız bunların zerdeçal olduğundan şüpheliyim. Ulu dedem soylu şapsığ Şpaşigo Kıtıj Smayll: “eşeğin yemediği ot,ya baş ağrıtır ya kıç” derdi ruhuna rahmet.

Benden size dost öğüdü, zerdeçalın kansere faydası var mı, yok mu? Bilmem ama insanın bokunun rengini çok natürmort hale getirdiği muhakkak. İnsan bokunu seyretmeye doyamıyor.

-Reklam-

Kanserin aşısı yıllar önce bulundu dostlarım ama ilaç sanayisi tekeli bu ilacın patentini satın alıp kasasına kilitledi.zira kanser ilacı diye piyasada satılan ne idüğü belirsiz maddelerden yılda 1,5 trilyon dolar kar ediyor bu şirketler.

Şimdi böylesi ballı bir pazarı kıçı kırık “komünist” Kübalı farmokologlar yüzünden terk ederler mi?

Vallahül azim 3. Dünya savaşı çıkartıp Dünyanın altını üstüne getirir bu emperyal şeytanlar.

Kanserden kurtulmak istiyorsanız her rutubetli bodrum katına imam-hatip okulu açacağınıza, adam gibi bir bilim yuvası kurup gerçek ve çağdaş bilim insanı yetiştirin.

Ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK: “HAYATTA EN GERÇEK YOL GÖSTERİCİ BİLİMDİR” demişti.

-Reklam-

Ama sizler mürşit diye FETOŞ’u, Cübbeli’yi, Adnan hocayı tercih ettiniz.

Yanıtla

Your email address will not be published.